В Бердичів терміново прибули лікарі-інфекціоністи з області — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

В Бердичів терміново прибули лікарі-інфекціоністи з області

Саме зараз вони з місцевими медиками вирішують якими заходами не допустити (а вірніше приборкати) зараження коронавірусом у міській лікарні. 

Адже,ситуація там складається дуже й дуже непроста. На жаль, офіційного коментаря на міському сайті ніякого немає, головний лікар на коментарі немає часу, тому дає їх вибірково, але містом вже ширяться панічні чутки.

З офіційної інформації – це те, що в Бердичеві підтверджено ПЛР-тестом ще три випадки зараження: теща померлого бердичівлянина, яка вдома і без особливих симптомів, бердичівлянка 75 року народження, яка знаходиться в інфекційному відділенні та 76-літня бабуся, яка знаходиться у важкому стані у реанімації. А ще 4 зразка відправлено на ПЛР-аналіз до Житомира.


З неофіційної – те, що вчора в лікарні провели масове тестування експрес-тестами хворих на пневмонію та людей, які з ними контактували і виявили дуже багато позитивних результатів. Більшість, це ті хворі, які раніше лежали з пневмонією в інфекційному відділенні, і контактували з першим хворим два дні, поки він там знаходився в загальній палаті, користувався загальним туалетом, ходив на рентген і т.д. Потім, коли в нього підтвердили вірус та перевели його в бокс, всіх інших розселили по всім відділенням лікарні з метою вивільнити інфекційне відділення для нових хворих. Але ці, кого розселили і виявились цими новими хворими та передали вірус іншим. Кажуть, що медсестра з очного відділення заразилась не від свого чоловіка, а саме від такого переселеного з інфекційного відділення хворого. Тепер в інфекційному відділенні терміново переобладнують всі палати під знаходження там лише по одній людині, і тих хворих на пневмонію, знову збираються повертати назад.


Експрес-тести не завжди дають точний результат, тому поки що говорити про те, що всі ті, в кого вони показали позитивний результат,є хворими на коронавірус зарано. А можливо й приїжджі інфекціоністи нададуть компетентну допомогу в тому, щоб знизити ризики передачі вірусу. Головним правилом для бердичівлян залишається дотримання умов карантину та якомога менше особистих контактів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.