Неділя, 25 Вересня

Коронавірусна субота у Бердичеві: 8 випадків, серед яких – 2-річний хлопчик

Знову неприємна новина, неприємна статистика і знову Бердичів лідирує в Житомирській області по кількості хворих на коронавірусну інфекцію.

Якщо станом на четвер кількість лабораторно підтверджених випадків налічувалася 15 (2 з них – летальні) і лише за той день було виявлено 5 хворих, то у п’ятницю статистика у місті збільшилася на лише 1 виявлений випадок – чоловік 45-ти років. 

Це не те, щоб порадувало, але на фоні попередніх днів дещо зняло напругу серед населення. Проте ненадовго, адже вихідний суботи приніс знову неприємну звістку. Близько 23-ї години голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив про 20 нових випадків в області, виявлених за добу.
Серед цієї кількості на Бердичів припало аж 8 позитивних результатів лабораторних досліджень. Коронавірусну інфекцію було виявлено у п’яти жінок – 37, 55, 81, 50 та 29 років, у двох чоловіків – 65 та 29 років, а також вперше у дитини – 2-річного хлопчика.


Подробиць про стан хворих, шляхи інфікування та місця перебування хворих – самоізоляція вдома чи ізоляція у боксах лікарні – наразі немає. У вихідні дні онлайн-брифінги голови Житомирської ОДА, його заступників та начальника управління охорони здоров’я не проходять, а тому задати питання і отримати на них відповіді представники ЗМІ не можуть. Завтра, у понеділок, спробуємо по можливості дізнатися трохи більше інформації.

Станом на вечір суботи, 11 квітня, в області зафіксовано 94 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, 3 з них – летальні. У Бердичеві офіційно підтверджених 23.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.