Вівторок, 27 Вересня

В Бердичівському госпіталі на обсервації знаходиться п’ятеро осіб

13 квіт. 2020 Власкор

Станом на ранок понеділка в обласному госпіталі ветеранів війни на обсервації знаходяться п’ятеро бердичівлян. В основному, це люди, які контактували з тими, у кого було підтверджено коронавірус.

Як повідомив журналісту начальник медичної частини, деяким з них робили тести на наявність коронавірусу, а деяким - ні, але ні в кого тести не дали позитивний результат. Лише на минулому тижні тут було отримано підтвердження вірусу в одного чоловіка, який знаходився на обсервації. Після двох днів перебування в госпіталі в нього з’явились симптоми, тест показав позитивний результат, тому його перевели в інфекційне відділення міської лікарні.


Натомість головний лікар районної лікарні не підтвердив інформацію, що прозвучала минулої п’ятниці на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій щодо того, що в лікарні перебуває на обсервації 10 осіб. Він тільки повідомив, що районна лікарня нині визнана ургентною як для мешканців району, так і міста.


Більше інформації щодо зараження та лікування на коронавірус в Бердичеві сподіваємось почути на брифінгу голови ОДА, який відбудеться о 10.30, або ж на сесії міської ради, яка має розпочатись о 10.00.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.