Роздрукувати цю сторінку

В Бердичівському госпіталі на обсервації знаходиться п’ятеро осіб

13 квіт. 2020 Власкор

Станом на ранок понеділка в обласному госпіталі ветеранів війни на обсервації знаходяться п’ятеро бердичівлян. В основному, це люди, які контактували з тими, у кого було підтверджено коронавірус.

Як повідомив журналісту начальник медичної частини, деяким з них робили тести на наявність коронавірусу, а деяким - ні, але ні в кого тести не дали позитивний результат. Лише на минулому тижні тут було отримано підтвердження вірусу в одного чоловіка, який знаходився на обсервації. Після двох днів перебування в госпіталі в нього з’явились симптоми, тест показав позитивний результат, тому його перевели в інфекційне відділення міської лікарні.


Натомість головний лікар районної лікарні не підтвердив інформацію, що прозвучала минулої п’ятниці на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій щодо того, що в лікарні перебуває на обсервації 10 осіб. Він тільки повідомив, що районна лікарня нині визнана ургентною як для мешканців району, так і міста.


Більше інформації щодо зараження та лікування на коронавірус в Бердичеві сподіваємось почути на брифінгу голови ОДА, який відбудеться о 10.30, або ж на сесії міської ради, яка має розпочатись о 10.00.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Подібні матеріали