Один випадок за добу: у Бердичеві виявили коронавірус у молодшої медсестри — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Один випадок за добу: у Бердичеві виявили коронавірус у молодшої медсестри

Причому про цей випадок стало відомо на брифінгу голови Житомирської ОДА, де Віталій Бунечко зазначив, що у неділю з 34 зроблених тестів позитивним виявився лише один – житель Бердичева.

Особливих подробиць і уточнень не було. Лише на підготовлене заздалегідь запитання журналістів про виявлені раніше випадки, а саме – чи немає серед них медиків, начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик поверхнево вказав на 2 медичних працівників у Бердичеві з молодшого та середнього медперсоналу очного та інфекційного відділення, і що у медсестри немає клінічних проявів, лише позитивний ПРЛ-тест.


Довелося склеювати, так сказати, плівку, адже раніше у нашому місті зафіксували коронавірус лише в однієї медсестри, а тут мова йшла про двох. На сайтах Житомирської ОДА та ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» зранку взагалі про ще одного хворого нічого не вказувалось.


Як виявилось, інформація про новий випадок надійшла перед початком брифінгу, а сайти зранку оприлюднюють дані станом 10 годину. Так само на сесії міської ради, яка нині проходить надворі, головний лікар ЦМЛ Лариса Бабікова розповідала про 24 випадки у Бердичеві, бо про новий, очевидно, ще не знала.


Коментар з цього приводу, аби ми змогли проінформувати містян, надав прес-секретар голови Житомирської ОДА. Дійсно, хворим, а точніше – хворою, виявилася молодша медична сестра, працює у Центральній міській лікарні. Жінка 1993 року народження є жителькою села Скраглівка. Але одне але. У неї коронавірусна інфекція проходить безсимптомно, немає ніяких клінічних проявів, а виявили вірус завдяки ПРЛ-тесту, який робили працівникам лікарні напередодні. Шляхи інфікування невідомі.


Наразі встановлюють контактних осіб жінки, в тому числі і серед медичного персоналу. Сама інфікована знаходиться вдома на самоізоляції. Таким чином у Бердичеві всього станом на сьогодні лабораторно підтвердженими є 25 випадків захворювання на коронавірус, 2 з них – летальні.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.