Вівторок, 27 Вересня

Нарешті стало відоме точне число захворілих на коронавірус бердичівських медпрацівників

Про це на щоденному брифінгу керівництва Житомирської обласної державної адміністрації розповів очільник управління охорони здоров’я Микола Суслик. За його словами, в області нині на цю хворобу захворіли 12 медиків, вчора було ще 11, а вже сьогодні говорили про новий випадок.

У понеділок, 13 квітня, ми повідомляли про другу медсестру міської лікарні Бердичева, у якої виявили коронавірус без клінічних проявів, його наявність показав ПРЛ-тест, тому вона вдома на самоізоляції. Найперша хвора медсестра ж знаходиться на стаціонарному лікуванні в лікарні, в стані середньої важкості, лікується симптоматично без кисневої підтримки (про це ми вже писали на сайті). Решта хворих по області медиків лікуються амбулаторно, будучи вдома.


Станом на ранок 14 квітня офіційно підтвердився діагноз COVID-19 у трьох бердичівських медпрацівників. Принаймні так зазначив Микола Суслик, уточнивши наприкінці, що у Бердичеві налічується 3 хворі медики. Ми знаємо наразі про двох, а тому чекатимемо інформацію про третій випадок, якщо він дійсно є. В Коростені теж троє, в інших лікарнях - по двоє-троє.


Загалом у Бердичеві, нагадаємо, 25 виявлених випадків, 2 з яких – летальні. В стаціонарі Бердичівської міської лікарні в інфекційному відділенні знаходяться 8 пацієнтів з коронавірусною інфекцією, їхній стан оцінюється, як середньої тяжкості, і 2 пацієнти знаходяться в реанімаційному відділенні у стані середньої важкості. Про цих двох пацієнтів на брифінгу було сказано, що їхній стан дещо покращився, принаймні наразі їм не надають вже кисневу підтримку. Всі інші хворі, а це – 12 осіб, знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.


Було кілька запитань щодо святкування великодня, чи планує влада якось обмежувати служіння, чи перекривати дороги між райцентрами, на що були лише негативні відповіді. Мовляв, керівник ОДА збирав священників, закликав їх не збирати людей, і зараз лише закликаємо людей нікуди не йти й не їхати, але нічого не забороняємо.

brifing14

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.