Вівторок, 27 Вересня

Неспокійний вечір середи: у Бердичеві виявлено 6 випадків захворювання на коронавірус

Останнього разу про велику кількість хворих, зафіксованих за добу, ми повідомляли кілька днів тому, адже 10 квітня з’явилася невтішна новина про одразу 8 виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у Бердичеві.

Після цього тривало певне, так сказати, затишшя, адже до вечора середи нових випадків з’являлося лишень два. І то, про один, що це - медичний працівник, зранку на брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик без указання деталей, а ввечері дня місто сколихнула новина про третю смерть від коронавірусу у Бердичеві – 75-річна жінка, у якої підтвердження COVID-19.


І хоча Коростень нині продовжує бути на першому місці за кількістю хворих на коронавірус, у Бердичеві, як повідомив голова Житомирської ОДА у середу ввечері, виявлених випадків прибавилося також. Причому додалося немало – одразу 6 інфікованих осіб.


Серед хворих – троє чоловіків (38, 48 та 58 років), двоє жінок (44 та 52 роки) і один хлопчик (15 років). Отож станом на кінець дня 15 квітня у нашому місті налічується лабораторно підтверджених 32 випадки, 3 з яких – летальні.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.