В інфекційному відділенні знаходиться 15 хворих на коронавірус бердичівлян, в реанімації - 3 — РІО Бердичів

Субота, 28 Листопада

В інфекційному відділенні знаходиться 15 хворих на коронавірус бердичівлян, в реанімації - 3

Впродовж минулої доби (21.04.2020) в місті Бердичеві підтверджено 5 нових випадків COVID-19.

Про це ми повідомили вчора одразу після оприлюднення інформації головою Житомирської ОДА. На 10.00 22.04.2020 в місті Бердичеві зафіксовано 51 лабораторно підтверджений випадкок захворюваності на COVID-19 (3 з яких - летальні).


Скільки пацієнтів знаходиться в міській лікарні, а скільки - на самоізоляції, повідомив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук Відділ охорони хдоров’я міста Бердичева.


В стаціонарі Бердичівської міської лікарні в інфекційному відділенні знаходяться 15 пацієнтів з коронавірусною інфекцією в стані середньої тяжкості (діагноз підтверджено ПЛР), 3 пацієнтів знаходиться в реанімаційному відділенні стан середньої важкості та важкі (діагноз підтверджений ПЛР). Також в стаціонарі перебуває 5 пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу за клінічними ознаками, очікуються результати ПЛР.


Всі інші пацієнти з підтвердженим діагнозом COVID-19 знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.


Також на самоізоляції знаходиться 198 осіб ( це контактні особи з хворими на COVID-19 та прибулі з закордону жителі міста).

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.