Cеред хворих на коронавірус у Бердичеві – 20 медиків — РІО Бердичів

Четвер, 13 Трв

  • Ада Роговцева

Cеред хворих на коронавірус у Бердичеві – 20 медиків

Сьогодні зранку, традиційно, під час брифінгу голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко озвучив інформацію про 9-ьох бердичівських медиків, які захворіли на коронавірус. Також він додав, що до Бердичева вже поїхала комісія з метою вияснення причини такої кількості інфікованих медиків у місті і чому саме вони стали вогнищем розповсюдження вірусу.

Вчора ми писали про те, що за добу виявлено 11 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких 10 осіб – жителі Бердичева, а 1 особа – жителька села Скраглівка Бердичівського району. Саме тому подумалося одразу, що серед нових виявлених хворих і були медичні працівники.


Крім того, начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик повідомив і про медиків Бердичівського району в кількості 7 осіб, які контактували із хворою, а тому перебували на самоізоляції. І стало дещо незрозумілим, чи входять районні медики у число підтверджених, чи ні.


Але в районній лікарні роз’яснили, що лікар і медсестри просто знаходяться на ізоляції, наявність вірусу в них не підтвердилася. А от на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося сьогодні об 11-й годині, тобто через півгодини після брифінгу про ситуацію із медиками розповіла начальниця міського відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк.


За словами виступаючої, вчора, дійсно, було отримано 11 позитивних ПРЛ-тестів і ще 1 позитивний, 12-й, був результатом повторного лабораторного дослідження у пацієнтки, яка мала коронавірус, але наразі симптомів уже в неї нема. Для того, щоб випустити її додому на амбулаторне лікування, і робили це повторне дослідження. Оскільки результат позитивний, то хвору направлять, вірогідніше, на самоізоляцію в госпіталь, бо вона не має можливості вдома ізолюватися.


Нагадаємо, що станом на сьогодні підтвердженими у місті є 61 випадок (3 летальні), та 4 випадки в районі. З усіх хворих у місті 17 осіб перебувають в інфекційному відділенні, 4 – в реанімації, з яких 3 – в стані середньої важкості, а 1 – важка.


Стосовно ж медиків, то Валентина Остапюк вказала, що з виявлених вчора 11 випадків 4 осіб – це медичні працівники. Вони перебували на самоізоляції, а вчора її термін закінчувався і зроблені ПРЛ-тести показали позитивні результати. На запитання міського голови про загальну кількість медичних працівників, хворих на коронавірус, начальниця міського відділу охорони здоров’я назвала цифру у 20 осіб з числа медиків. Хворими, а це і лікарі, і молодший медичний персонал, є працівники таких відділень, як реанімаційне, очне, інфекційне, терапевтичне та 1 лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги.

20medikiv1

20medikiv2

20medikiv3

20medikiv5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.