Четвер, 27 Січня

Спокійна п’ятниця: у Бердичеві за добу не зафіксовано випадків коронавірусу

Сьогодні повідомлення про нові випадки коронавірусної інфекції за добу в області голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив раніше звичного – о 21:00.

Серед 68 досліджених лабораторно проб жителів Житомирщини 28 виявилися позитивними.


На щастя, за добу не було зафіксовано жодного хворого із жителів Бердичева та Бердичівського району. Вчора, нагадаємо, у місті також не було нових випадків, а в районі – 1 у жительки села Швайківка.


Натомість Віталій Бунечко повідомив про 22 нових інфікованих у місті Житомирі, 3 – у смт Новогуйвинськ Житомирського району та по 1 випадку в Пряжеві і Зарічанах Житомирського району, а також в Андрушівці.
Разом з тим 5-м пацієнтам, які хворіли на коронавірусну інфекцію, було зроблено повторні дослідження і вони, на жаль, позитивні.


Отож, станом на вечір п’ятниці, 24 квітня кількість зафіксованих у Бердичеві та районі випадків захворювання залишається незмінною – 61 (3 – летальні) та 5 відповідно.

Статистику хворих, їхній вік та вулиці, на яких у Бердичеві і районі виявлено хворих на COVID-19, можна переглянути на мапі поширення коронавірусу, створеної Житомирською ОДА. Наразі вона оновлена і внесені всі зміни.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.