Четвер, 19 Трв

Бердичівський лікар спростовує брехню медичного керівництва

27 квіт. 2020 Олександр Доманський

Минулої п’ятниці до редакції знову телефонував чоловік медсестри з Гришковець, яку звинувачують у поширенні коронавірусу серед медпрацівників міської лікарні. Знову обурювався, що журналісти не пишуть правди, на що я відповів, що ми пишемо про те, про нам розповідають, і якщо буде інформація про ситуацію в лікарні від його дружини, ми теж це опублікуємо. А також додав, що мине ще трохи часу і хтось таки цю інформацію нам розповість.

Не пройшло і кілька днів, як саме так і зробив один із лікарів міської лікарні, опублікувавши в неділю ввечері пост у Фейсбук, який став інформаційною бомбою ранкового понеділка. Але про все по-порядку.


На п’ятничному брифінгу голови Житомирської ОДА начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик відповідав на запитання представників ЗМІ, які стосувалися однієї і тієї ж теми – приїзд обласної комісії до лікарні Бердичева з метою перевірки спалаху коронавірусу серед медичних працівників. Всі одноголосно запитували про хід перевірки, встановлені причини поширення вірусу у 20 медиків та результат перевірки.


На брифінгу Микола Суслик причиною такої кількості інфікованих медичних працівників у Бердичеві, згідно перевірки обласної комісії назвав дослівно «безпечність та ненастороженість медпрацівників, коли медик контактувала з приїжджим з-за кордону, а потім працювала разом із своїми колегами, не знаючи, на жаль, що вона хвора. Тому інфікування відбулося не лише медиків, а й пацієнтів».

Відповідь на це не забарилася і вже в неділю ввечері лікар-отоларинголог Бердичівської ЦМЛ на своїй сторінці у Фейсбук розмістив допис обурення рішенням обласної комісії. Ігор Рибінський подає інші «факти і докази» , розставляючи крапки над «і». Зокрема, лікар говорить і про переселення пацієнтів з інфекційного в очне відділення через, очевидно, виявленого першого хворого бердичівлянина, якого не ізолювали одразу, незважаючи на те, що чоловік розповідав одразу про свою поїздку до аеропорту.


А в коментарях до цього посту почали «проступати» й інші подробиці про ситуацію в лікарні та дії персоналу і керівництва, тому, напевно, що такий пост буде не одним. Тому, для того, щоб дізнатись офіційну інформацію, газета звернеться з офіційним запитом до управління охорони здоров’я.

Ribinskiy1

Ribinskiy2

Ribinskiy3

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.