Наразі на Бердичівщині 49 одужалих від коронавірусу осіб — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Наразі на Бердичівщині 49 одужалих від коронавірусу осіб

Загальна чисельність тих жителів Бердичева та Бердичівського району, які побороли захворювання на COVID-19, станом на середу, 20 травня, становила 48 осіб.

Проте ранком четверга до інформації, висвітленої на сторінці голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, було додано ще одну 43-річну бердичівляку, яка вже є абсолютно здоровою.


Серед 49 одужалих 46 осіб є жителями міста, а 3 особи – жителі району. Причому спочатку тих, у кого повторні лабораторні дослідження, а це, нагадаємо, мають бути 2 ПРЛ-тести з негативними результатами, показували відсутність COVID-19, було не так багато – у середньому 1-4 особи в день. А вже потім ця кількість була набагато більшою – 11, 12 і навіть 17 осіб, про яких у контексті інформування за добу повідомляв голова Житомирської ОДА.


Нових випадків протягом більш ніж тижня виявлено не було, лише у середу зранку стало відомо про позитивний результат ПРЛ-тесту в 11-річної дівчинки з села Швайківка Бердичівського району.


Таким чином, загальна чисельність інфікувань у Бердичеві та Бердичівському районі станом на 20 травня становить 99 осіб: 92 випадки (4 з яких – летальні) – у місті та 7 випадків – у районі. Одужалих, як було вказано вище, 49 осіб загалом.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.