З 10 травня у Бердичеві не зафіксовано жодного нового випадку захворювання на коронавірусну інфекцію — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

З 10 травня у Бердичеві не зафіксовано жодного нового випадку захворювання на коронавірусну інфекцію

Про це на засіданні комісії з ТЕБ та НС, що проходило сьогодні в міській раді, повідомила головний лікар КНП «Бердичівська центральна міська лікарня» Лариса Бабікова.

Вона зазначила, що станом на 22 травня загальна чисельність інфікувань на коронавірусну інфекцію у Бердичеві становить 92 людини, з яких 4 хворих померли (нагадаємо, що в районі статистику ведуть окремо і там кількість хворих становить 7 осіб). З 10 травня і по сьогоднішній день не зафіксовано жодного нового випадку серед жителів міста.


У Бердичеві вже 51 людина одужала (в районі – 3), а це – більш ніж половина захворілих. В інфекційному відділенні знаходиться 4 пацієнти, з яких 3 – це медичні працівники, їхній стан задовільний і вони очікують результатів лабораторних досліджень. Вчора буквально ввечері у 3 медиків прийшов перший негативний результат повторно зробленого ПРЛ-тесту, а сьогодні проведено забір для вже другого повторного дослідження і очікують на другий негативний результат.


Один пацієнт в лікарні отримує лікування з 16 квітня, він має супутню кардіологічну патологію, переведений з реанімації і вже має один негативний результат повторного лабораторного дослідження. Зроблений забір матеріалу для другого ПРЛ-тесту і якщо він буде негативним, то чоловіка транспортуватимуть в інститут серця для подальшого лікування.


З 30 квітня, і всі це знають, Постановою головного санітарного лікаря області було припинено роботу міської лікарні. Всі поставлені вимоги були виконані, пацієнтів із соматичними патологіями було виписано. Але в одному із відділень до 12 травня знаходився пацієнт без визначеного місця проживання, у нього ампутована одна нижня кінцівка і для того, аби перевести його для подальшого лікування в району лікарню, потрібно було провести лабораторні дослідження. Як тільки отримали негативні результати, так одразу цього чоловіка і перевели.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.