У Бердичеві та районі вже 83 людини одужали від COVID-19 — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві та районі вже 83 людини одужали від COVID-19

І на даний час варто зазначити, що це дуже велика кількість по відношенню до тих, хто ще бореться з хворобою або хто тільки захворів. Нових випадків у місті та районі нині фіксують мало.

У порівнянні з цифрами, які можна було спостерігати хай не на початку епідемії, а буквально менше місяця тому, коли щодня повідомляли про 5, 8, 10-12 хворих, зараз ця кількість знизилася або до 0, або до 1 випадку, виявленого за добу.


Так, на даний час, як повідомила начальник відділу охорони здоров’я міста Бердичева Валентина Остапюк, загальна чисельність виявлених випадків COVID-19 у Бердичеві та Бердичівському районі становить 105 осіб: 94 – у місті (4 випадки летальні) та 11 в районі. Проте, варто зазначити, що чисельність одужалих теж дуже велика. Відомо про 78 жителів міста, у яких повторні лабораторні дослідження показали відсутність інфекції, а тому вони здорові, а також про 5 жителів району, що неабияк радує.


Разом з тим Валентина Остапюк зазначила, що нині до Наказу №722 внесені зміни, що стосуються повторних лабораторних досліджень хворих на коронавірус. Раніше для того, щоб остаточно записати пацієнта до числа одужалих, потрібно було робити 2 повторних ПРЛ-тести, які повинні показати негативні результати. Нині ж такий повторний ПРЛ-тест роблять 1 раз і якщо результат є негативним, то це значить, що пацієнт здоровий.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.