Роздрукувати цю сторінку

Італійський власник бердичівської взуттєвої фабрики взув медиків міської лікарні

04 черв. 2020 Власкор

Про необхідність допомагати лікарям, які опинились на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією, говорять усі. Допомогти їм може кожен: хто дотриманням правил карантинного режиму, хто засобами захисту, здатними захистити медичних працівників від можливості зараження від пацієнтів, хворих на COVID-19.

У Бердичеві, аби зі свого боку підтримати працівників міської лікарні, яка з цього тижня відновила свою роботу, ТМ Іnblu від взуттєвої фабрики ТОВ «РІФ-1» днями передала для них 810 пар спеціалізованого медичного взуття. Для лікарів та медсестер, яким доводиться цілодобово проводити на ногах, дбаючи про пацієнтів, такий подарунок є дуже доречним.

Подяку Верджиніо Феданцаза благодійну допомогу колектив КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. На фото, розміщених під публікацією, медики демонструють взуття, про яке говорять як про зручне і таке, що легко дезінфікується. Остання характеристика є дуже значимою для сьогоднішніх реалій, адже люди у білих халатах у більшості працюють ургентно та контактують з хворими на різного роду інфекційні захворювання, у тому числі – з потенційними хворими на коронавірус та тими, чий ПЛР-тест дав позитивний результат.

Лікарі знаходяться у зоні ризику і мають не тільки надавати допомогу людям, які її потребують, а й не забувати дбати про своє власне здоров’я. Інакше, хворих просто нікому буде лікувати. Тому будь-яка підтримка для них – надважлива. У тому числі – моральна. Добре слово та переконання у тому, що їм усе під силу, навіть тоді, коли противником є невидимий оку вірус, теж не будуть зайвими, бо здатні додати впевненості в собі перед наступним днем нерівної боротьби із COVID-19.

Фото взяті зі сторінки КНП "Бердичівська міська лікарня" Бердичівської міської ради у соціальній мережі Фейсбук

vzytta.med1

vzytta.med2

vzytta.med3

vzytta.med4