Про стан захворюваності на COVID-19 у Бердичеві розповіли на сесії міської ради — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Про стан захворюваності на COVID-19 у Бердичеві розповіли на сесії міської ради

На 10 годину в актовій залі міської ради зібралися на чергову сесію депутати, працівники виконавчого комітету та керівники комунальних підприємств міста, аби проголосувати за 42 питання порядку денного. Цього разу засідання відбулося не надворі, хоч стільці були заздалегідь підготовлені, навіть асфальт политий і очікували лишень вказівки. Проте депутати більшістю проголосували за те, щоб працювати в приміщенні, та й сама сесія надовго не затягнулася, адже зауважень і детальних обговорень майже не було, тому за питання голосували по черзі, швидко і оперативно.

На початку сесії слово надали директору КНП «Бердичівська міська лікарня» Ларисі Бабіковій, аби вона ознайомила присутніх із станом захворюваності на COVID-19 у Бердичеві. Зі слів, як всі звикли називати, головного лікаря стало відомо, що наразі у місті зареєстровано і підтверджено 114 випадків коронавірусної інфекції. Одужали з них 104 пацієнти і 4 осіб, нагадаємо, на жаль, померли.


Наразі в самоізоляції під амбулаторним наглядом знаходяться 4 пацієнтів з підтвердженим діагнозом. На стаціонарному ж лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні знаходяться 3 пацієнти, 1 з яких є жителем Ружинського району. Бердичівські медики відслідковували рівень захворюваності і протягом останніх двох-трьох тижнів не виявлялися нові випадки коронавірусної інфекції, а ось декілька днів по 2-3 нових випадки все ж з’являються. В основному це сімейні випадки, коли хворіє чоловік та жінка.


Стан пацієнтів, котрі знаходяться на лікуванні у медичному закладі, визначають як середньої важкості, вони не потребують кисню. Лікарня повністю забезпечена медичними препаратами і питною водою, наразі харчування для пацієнтів покращили і його вартість на один ліжкодень нині становить близько 28-35 гривень.
Загалом, як зазначила Лариса Бібікова, ситуацію із захворюваністю можна назвати стабільною. Зараз дуже важливим для лікарні є наявність імуноферментного апарату, який досліджує сироватку крові пацієнтів на коронавірус. Щоденно лікарі проводять більше 90 таких обстежень, виявляючи імуноглобулін М або G, що, в свою чергу, визначає, чи хворіє людина у даний момент, чи вже перехворіла, чи не хворіла на COVID-19 взагалі.  Також проведення таких досліджень необхідне для медичних працівників, котрі проходять обстеження на коронавірус кожних 30 днів.


Насамкінець Лариса Бабікова побажала усім здоров’я і наголосила, що розслаблятися поки що рано. Незважаючи на спекотну пору року, вона все ж рекомендує носити маски у місцях скупчення людей, мити руки і дотримуватися дистанції, щоб вберегти себе, своїх рідних та оточуючих.

stanzakhv 1

stanzakhv 2

stanzakhv 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.