У Бердичеві на сьогодні зафіксовано 300 підтверджених випадків COVID-19 — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві на сьогодні зафіксовано 300 підтверджених випадків COVID-19

Таку кількість бердичівлян з діагнозом COVID-19 на сьогоднішній день озвучила директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Це лише кількість підтверджених випадків у місті, адже у районі ведеться окрема статистика як хворих, так і одужалих.


Із 300 випадків наразі 223 бердичівлян вже одужали, що підтверджено повторно ПРЛ-тестами. В інфекційному відділенні міської лікарні наразі знаходяться 39 пацієнтів. Із них 13 – це жителі Бердичева, 13 – жителі Ружинського району та 7 – жителі сіл Бердичівського району. Решта – це ті, кого мають виписати додому доліковуватись та ті у кого підозрюють коронавірусну інфекцію, яку підтвердять чи спростують результати лабораторного дослідження.


Загалом ті хворі, які поступають до інфекційного відділення медичного закладу, мають середній ступінь тяжкості протікання інфекції. Лишень вчора, за словами Лариси Бабікової, 11 пацієнтам проводили кисневу терапію. Лікарськими засобами пацієнти забезпечені повністю, самостійно купувати ліки змушені ті, кого вже виписали з лікарні, щоб доліковуватися вдома.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.