Заповнюваність ліжок хворими на COVІD-19 у Бердичеві становить 100 відсотків — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Заповнюваність ліжок хворими на COVІD-19 у Бердичеві становить 100 відсотків

Яка ситуація із захворюваністю на COVІD-19 у Бердичеві, скільки хворих виявлено за останню добу та скільки пацієнтів перебуває в лікарні і вдома на самоізоляції, доповідала сьогодні на засіданні ТЕБ на НС директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова.

Станом на 9-ту годину ранку 27 жовтня у місті загальна чисельність лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції становить 803. Лишень за добу підтверджено 24 випадки інфікування бердичівлян. Із загальної чисельності 439 осіб одужали, 298 хворих перебуває в самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейних лікарів.


В інфекційному відділенні, а також кардіологічному та хірургічному, які перепрофільовані під хворих на COVІD-19 нині знаходиться 85 пацієнтів. Це стовідсоткова заповнюваність лікарні, адже заздалегідь було виділено 85 ліжок. Але, як було сказано, протягом дня декого з пацієнтів переведуть чи випишуть, бо прийшли і негативні результати ПРЛ-тестів.


Лариса Бабікова вкотре зазначає, що в основному до медичного закладу поступають щоденно по 12-15 осіб. Причому багато хто поступає на 8-му, 10-ту чи 12-ту добу, коли у людини вже є зміни в легенях, є висока температура і потреба в кисні. Нині таких, які мають потребу у кисневій підтримці, 14 осіб. Проблем із киснем у лікарні немає, адже до 75 ліжко-місць він підведений.


Міський голова Василь Мазур додав, що потрібно заздалегідь звертатися до керівництва області, аби ті прийняли рішення про задіяння районної лікарні у разі зростання кількості хворих, якщо міська лікарня не справлятиметься із навантаженням. Засоби захисту, за словами керівника міської лікарні, наявні, ліками заклад забезпечений, кошти також є, зокрема і резервні, і, можливо, вони ще й знадобляться на придбання кисню.

27zapovnuvanist 1

27zapovnuvanist 2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.