Понеділок, 16 Трв

За минулий тиждень від коронавірусу на Бердичівщині померло 7 чоловік. Оновлено

В цілому на Житомирщині ситуація теж стрімко погіршується. Саме тому в неділю, 1 листопада, в обласній державній адміністрації було скликано термінову нараду щодо загострення ситуації із захворюванням на COVID-19 на Житомирщині.

 


У нараді взяли участь голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко за участі керівництва Нацполіції, Нацгвардії, Держспоживслужби, обласного лабораторного центру та обласного центру надання екстреної медичної допомоги.

 


За результатами наради було вирішено:


- здійснити повне перепрофілювання п’яти лікарень в області під лікування хворих із COVID-19. До 11 листопада під вирішення цих завдань буде переведено лікарню №2 ім. В.П. Павлусенка в Житомирі, Житомирську центральну районну лікарню, Бердичівську міську лікарню, Коростенську центральну районну лікарню та Малинську міську лікарню; 


- розробити план облаштування мобільних госпіталів у Житомирі та створення так званої «буферної зони», де будуть перебувати пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію, стан здоров’я яких не потребує кисневої підтримки.


Дані про померлих в Бердичівському районі взяті з офіційного сайту обласного лабораторного центру, інформацію про загальну кількість захворілих та померлих наводимо у таблицях, які ОЛЦ регулярно оприлюднює в себе на сайті.


Але ця статистика чомусь не зовсім корелюється з даними нашої міської лікарні та міським і районним відділами охорони здоров’я. Можливо, тому, що до обласної статистики входять також зареєстровані мешканці району, які лікуються в інших медичних закладах, в тому числі і військових.
А в понеділок на сайті ОЛЦ взагалі виставили стару таблицю, і лише в обід змінили її на нову, яку ми додатково виставляємо внизу.

Дані станом на 18.00 27 жовтня:

27.10

Дані станом на 18.00 28 жовтня:

28.10

Дані станом на 18.00 29 жовтня:

29.10

Дані станом на 18.00 1 листопада:

01.11

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.