Благодійний онлайн челендж "Біг - то життя" на підтримку Яна Ніщенка — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Благодійний онлайн челендж "Біг - то життя" на підтримку Яна Ніщенка

9 листопада стартував Благодійний онлайн челедж "Біг-то життя". Зібрані під час челенджу кошти підуть на лікування маленького Яна Ніщенка, який хворіє на рак ока та проходить лікування у медичній клініці у Швейцарії.

Ти тільки починаєш робити пробіжки, або вже давно бігаєш? Чи знаєш ти, що для того, аби пробіжки були на користь здоров'ю, потрібно правильно бігати? Насамперед, потрібно пам'ятати, що біг - це також навантаження на організм, органи, серце, суглоби. Не можна змінювати темп без динаміки, потрібно слідкувати за пульсом, за відстанню пробіжок. Наприклад, для того, щоб зміцнити імунітет, потрібно бігати на низькому пульсі. А якщо показники, коли "вліво", коли "вправо" імунітет може знижуватися, тому що даєте нерівномірні навантаження, або ж організм ще не готовий. Доцільно брати до уваги також хвороби хронічні, сезонні - не завжди починати з пробіжок, а починати з кроків. Зараз тренд на біг, але багато хто не правильно бігає, і тому не може взяти максимум для свого здоров'я, а біг - то життя! Тому сім'я чемпіонів з легкої атлетики - В’ячеслав та Юлія Олішевські вирішили допомогти бажаючим бігати робити це правильно. А також, вже вкотре, вони підтримують маму маленького Яна Ніщенка, який щомісяця лікується в Швейцарії від раку ока.

Сім'я Олішевських і їх родинний біговий клуб "Family Run Club" проводять Біговий онлайн челендж для тих, хто хоче навчитися правильно бігати, всі внески від участі підуть на забезпечення лікування Янчика.

Для участі потрібно зареєструватися тут https://yanhelp.com.ua/marafon/ , сплатити будь-яку суму коштів на номер картки, яка прийде після реєстрації в SMS. Після цього Вас долучать до телеграм-каналу, де вас щодня під час онлайн-челенджу консультуватимуть Чемпіони України і Європи з бігу з таких питань:
- як правильно тримати пульс;
- як бігати після захворювань, наприклад COVID19;
- який темп обрати в залежності від віку та від того, як довго бігаєте;
- на що впливає каденс, як за ним слідкувати;
- як і коли збільшувати дистанції;
- на що звертати увагу, коли готуватися до змагань;
- підтримка і мотивація;
- досвід "тридцяточок" від Вячеслава Олішевського, який бігає кожного дня протягом 620 днів;
- правильне харчування;
- навіть рецепти смаколиків без цукру від учасниці Олімпійських ігор - Юлії Олішевської.

Загартуй своє тіло і дух, заразом допоможи Янчику! Тому що Біг - то життя!
Реєструйся: https://yanhelp.com.ua/marafon/
Челендж діє до 10 грудня.

Максим Железницький

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.