Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Загальна чисельність випадків COVID-19 у Бердичеві становить вже 1620

Таку цифру на скликаному сьогодні засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради озвучила головний бухгалтер відділу охорони здоров’я Олена Городченко.

Це загальна чисельність інфікувань від початку поширення захворюваності і це лише кількість по Бердичеву, адже по району ведеться окрема статистика.


Причому із вказаної кількості випадків у Бердичеві 36 є летальними, а 906 осіб вже подолали хворобу. Разом із тим у міській лікарні нині лікуються 63 особи. У 56-ьох із них діагноз COVID-19 є підтвердженим, ще 7 осіб з підозрою. Кисневу підтримку надають 23-м пацієнтам – 21 хворому на коронавірусну інфекцію та 2 особам з підозрою.


Із 156-ти виділених для лікування «ковідних» хворих ліжок 124 ліжка підключені до кисню. На запитання журналістів, чи дійсно нині у Бердичеві є проблеми з киснем, адже у Фейсбуці був допис про його нестачу, Олена Городченко запевнила, що кисень є і його вистачає цілком. Як буде надалі, за словами виступаючої, поки прогнозувати неможливо. Є виділені кошти, виготовляється нині документація стосовно підключення решти 32 ліжок до кисню.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.