П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичівському районі триває будівництво трьох нових амбулаторій

25 лист. 2020 Прес-служба Бердичівської РДА

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила ДИМИДЮК, відвідала та проінспектувала хід виконання робіт на будівництві амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Гришківцях, Семенівці та Райгородку.

Наразі на всіх вищезгаданих об’єктах закінчуються фасадні роботи, розпочинаються роботи з благоустрою прибудинкової території. Інтенсивно проводяться внутрішні ремонтні роботи (монтаж гіпсокартону,електрики, укладання плитки). На даному етапі вже встановлені опалювальні котли та проводяться налагоджувальні роботи для запуску опалювальної системи.


У нових приміщеннях амбулаторій мають бути створені всі умови згідно табеля оснащення, з врахуванням сучасних вимог, щодо приміщень та медичного обладнання, задля надання якісної первинної допомоги.
Завершення будівельних робіт заплановано на кінець грудня 2020 року.


В розмові з підрядниками очільниця району наголосила, що питання ходу будівельних робіт, й надалі буде тримати на особистому контролі, адже будівництво даних амбулаторій, це в першу чергу розвиток та якість надання медичної допомоги, а також заохочення лікарів до роботи у сільській місцевості.

triambulatoriyi 1

triambulatoriyi 2

triambulatoriyi 3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.