На базі геріатричного пансіонату у Бердичеві діятиме психоневрологічне відділення — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

На базі геріатричного пансіонату у Бердичеві діятиме психоневрологічне відділення

18 груд. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Обласний геріатричний пансіонат у Бердичеві перетворюється на інтегрований заклад: на його базі діятиме психоневрологічне відділення.

Із тим, як облаштували новостворений підрозділ, ознайомилися заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова, директор обласного департаменту праці, соціальної та сімейної політики Юрій Прокопець та міський голова Бердичева Сергій Орлюк.
Свого часу через нестачу фінансування були закриті психіатричні лікарні. У зв’язку з цим постало питання про утримання тамтешніх пацієнтів. На Житомирщині таких хворих нараховувалося 77, тож було прийнято рішення розмістити їх на базі двох геріатричних пансіонатів – у Житомирі та у Бердичеві.


Областю були виділені кошти на ремонт вільної площі, безпосередньо ремонтували та оновлювали приміщення працівники пансіонату. Крім того, штат закладу збільшили на 8 фахівців (фінансування також взяла на себе обласна влада). Наразі у відділенні, що розраховане на 30 з лишнім осіб, перебуває 12 пацієнтів.


Доручення керівництва облдержадміністрації у Бердичеві виконали, констатувала Віра Рогова. За що подякувала Юрію Прокопцю, директорці закладу Тетяні Переходкіній, очолюваному нею колективу та Сергію Орлюку.


На думку міського голови, обидві категорії підопічних пансіонату – люди з непростою долею, і їхня соціалізація у даному випадку проходитиме відчутно простіше. З закладом його пов’язує багаторічне знайомство, зазначив Сергій Орлюк, тут працюють бердичівляни, такі самі бердичівляни опікуються мешканцями пансіонату. Дуже важливо те, що серед частих гостей – школярі, які, скоріш за все, докладуть усіх зусиль, аби їхні батьки і вони самі могли зустріти старість у теплому родинному колі.

gerpansionat 1

gerpansionat 2

gerpansionat 3

gerpansionat 4

gerpansionat 5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.