Неділя, 1 Жовтня

Шестеро малюків з’явилися на світ у новорічну ніч у Бердичеві

04 січ. 2021 Офіційного порталу Бердичева

Шестеро немовлят з’явилися на світ першої ночі 2021-го року у бердичівському Центрі Жінки, на появу ще трьох чекали зранку лікарі.

Найменших мешканців громади та їхніх рідних привітали міський голова Сергій Орлюк разом із представниками своєї команди – заступниками та депутатами міської ради.


Суворі обмеження карантину не дали можливості особисто поспілкуватися зі щасливими батьками, бабусями й дідусями – квіти та святкові подарунки гості передали через директорку міської лікарні Ларису Бабікову і керівника Центру Жінки Віталія Грубського.


Саме на те, аби крихітні мешканці цього закладу зростали й жили у гідних умовах, у сучасному, комфортному й розвиненому місті мають бути направлені основні зусилля дорослих, переконаний Сергій Орлюк. Від себе особисто та від усієї бердичівської громади міський голова і народні обранці побажали своїм наймолодшим землякам бути здоровими, а у майбутньому – стати достойними людьми, котрі творитимуть життя Бердичева і всієї України.

novonarodzhenni 1

novonarodzhenni 2

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.