Субота, 4 Лютого

В Семенівській громаді Бердичівщини - новосілля

Найкраще про нього написала на своїй сторінці у Фейсбук його головний організатор і натхненник, голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк:

«Сьогодні відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Останній соціальний об’єкт у селі був побудований близько 40 років тому. І тут така надзвичайна справа.
Незалежно від того, як діє медична установа: в обласному, районному центрі чи селі, лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись в належних умовах, тому вирішення питань, котрі стосуються забезпечення якісної медичної допомоги є вкрай актуальними.

Сьогодні зусилля всіх рівнів влади спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та надання якісних медичних послуг населенню. Тому у Семенівській громаді була відкрита амбулаторія загальної практики сімейної медицини. На відкритті були присутні: голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко; заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський, депутат Житомирської обласноі ради Олександр Дмитрук; депутат Житомирської обласноі ради Людмила Кицак; помічник народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна, директор «Центру утеплення» і його команда, почесний громадянин Бердичівського району Олексій Ульянович Ставінський, сільські депутати і старости

Поважні гості привітали присутніх з урочистою подією: побажали всім міцного здоров'я та гарної роботи закладу. Відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців громади.

Після урочистого перерізання символічної стрічки, що ознаменувало відкриття нової амбулаторії, всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

Понад 5 тисяч жителів громади і сусідніх населених пунктів зможуть отримати необхідну медичну допомогу в нашій амбулаторії. Ласкаво просимо!

Відтепер мешканці громади отримали якісні умови для перебування у закладі, а медичний персонал – належні умови праці, нове медичне оснащення.

Також амбулаторія отримала нове обладнання: ваги, кардіографи, комп'ютерну апаратуру і офісні меблі. Варто зазначити, що від початку утворення Семенівськоі громади для покращення надання медичних послуг з сільського бюджету на первинну ланку медицини, не враховуючи заробітної плати, направлено 5 млн.179 тис.грн. Разом ми сильніші!»

Semenivka.ambylatoria1

Semenivka.ambylatoria2

Semenivka.ambylatoria3

Semenivka.ambylatoria4

 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.