Понеділок, 16 Трв

Бердичевом ширяться чутки про вже вакцинованих медиків

Вже другий тиждень у соціальних мережах та на сайтах новин прослідковується інформація про вакцинацію медичних працівників, які безпосередньо надають допомогу хворим на коронавірусну хворобу. До таких новин про І-й етап вакцинації додані фото тих, хто вже отримав щеплення. Це медики лікарень Житомира, Романова, Чуднова та Любара.

Сьогодні ж з’явилася новина про те, що і 44 бердичівських медики були вакциновані, і новина ця активно почала ширитися соціальними мережами. Проте, як виявилося, це лише чутки, адже в реальності Бердичів вакцину ще не отримав, а тільки-но очікує.


Про це журналісту «РІО-Бердичів» розповіла керівник КНП «ЦПМСД Бердичівської міської ради» Наталія Хорошун, зазначивши, що ця інформація не є правдивою. За її словами, попередньо вакцинація у лікарні запланована на четвер. Це у тому випадку, якщо завтра, у середу, до міста привезуть вакцину, якщо її точно дають Бердичеву.


Найперше щепленню підлягатимуть медичні працівники, які лікують хворих на COVID-19, тобто перебувають з ними у постійному контакті. На рахунок кількості доз, що їх має надійти до Бердичева, то Наталія Хорошун вказує, що обіцяють ніби 200. Мобільна група, яка проводитиме вакцинацію медиків, сьогодні і завтра проходить навчання, а у п’ятницю навчатимуться ті, хто працюватиме в тимчасових пунктах щеплення. Їх буде розгорнуто в районі Загребелля (амбулаторія №2), рафінадного заводу (амбулаторія №4) та центральний офіс у ЦПМСД по вулиці Житомирській (амбулаторія №6).


Більш детальну інформацію керівник КНП «ЦПМСД Бердичівської міської ради» пообіцяла надати у четвер, якщо така буде наявна, адже все залежить від того, коли надійде вакцина.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.