Бердичівська міська лікарня знову перевантажена хворими — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівська міська лікарня знову перевантажена хворими

Про це на сьогоднішньому терміново скликаному засіданні комісії з ТЕБ та НС доповіла начальник відділу охорони здоров’я Бердичева Валентина Остапюк. Згідно із поданою ЦПМСД інформацією про ситуацію із захворюванням на коронавірусну інфекцію, було зазначено, що на ранок 24 березня за минулу добу підтверджено 75 нових випадків, 2 із яких – діти. З наростаючим підсумком у місті всього підтверджено 5702 випадки, 4324 пацієнти вже одужали і 1275 жителів міста є активними хворими.

У міській лікарні всього розгорнуто 170 ліжок для лікування «ковідних» пацієнтів. На сьогоднішній ранок зайнято 133 ліжка: 128 осіб із підтвердженим діагнозом і 8 осіб із підозрою. На кисневій дотації знаходиться 86 хворих із підтвердженим діагнозом і 4 особи із підозрою, а також 3 осіб підключені до ШВЛ.


Завантаженість ліжок станом на ранок становить 78,2%, тобто лікарня, як зазначила Валентина Остапюк, знову перевантажена хворими. Адже щоденно поступає до лікарні від 17 до 22 осіб. На обстежені у лабораторному центрі нині знаходиться 180 відібраних зразків: 172 надав ЦПМСД та 8 відібрали у пацієнтів, які госпіталізовані до лікарні.


Керівник КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова додала, що згідно з протоколами лікування госпіталізують тих, у кого рівень сатурації нижче 92%. Тому якщо навіть пацієнти самі звертаються або є направлення від сімейного лікаря, але сатурація вище вказаного відсотка, то хворих не повинні госпіталізувати, а дають рекомендації лікуватися у свого сімейного лікаря.


Керівник КНП «ЦПМСД Бердичівської міської ради» Наталія Хорошун знову нагадала про пункти забору зразків для тестування. Їх налічується 5: по Житомирській, 44 - основний і в амбулаторіях сімейної медицини в мікрорайонах Загребелля, рафінадного заводу, М’ясокомбінату та Червоної гори. Лікарів, як було сказано, не зовсім вистачає, бо деякі хворіють, і не лише на коронавірусну інфекцію, а також по 2 медиків задіяні у кампанії з вакцинації для огляду тих, хто виявив бажання отримати щеплення. 

tebns2

tebns3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.