У Семенівській громаді на Бердичівщині відбулася вакцинація від COVID-19 — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

У Семенівській громаді на Бердичівщині відбулася вакцинація від COVID-19

У середу, 24 березня, на території Семенівської громади розпочалася вакцинація від COVID-19 працівників охорони здоров'я та соціального захисту.

Про це повідомила Семенівська громада на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», додавши, що ті громадяни, які не підпадають під визначену категорію, але мають бажання бути вакцинованими, можуть зареєструватись до листа очікування вакцинації від COVID-19 на порталі «Дія» або через національний контакт-центр МОЗ.


Напередодні медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги успішно завершили підготовку, оволоділи правилами організації та технікою проведення щеплень від коронавірусної хвороби, аби провести вакцинацію серед жителів громади, котрі на даному етапі підлягають вакцинації і тих, хто виявить бажання у найближчому майбутньому отримати захист від COVID-19.


Як зазначила голова Семенівської громади Наталія Семенюк, спочатку відбулося освячення амбулаторії, а потім стартував процес вакцинації. Щеплення з-поміж інших отримала і сама голова громади, наголошуючи, що власним прикладом продемонстрували: вакцини — безпечні й спрямовані на формування імунітету, а щеплення є добровільними.

Semenivka vaktsina1

Semenivka vaktsina2

Semenivka vaktsina3

Semenivka vaktsina4

Semenivka vaktsina5

Semenivka vaktsina6

Semenivka vaktsina7

Semenivka vaktsina8

Semenivka vaktsina9

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.