Роздрукувати цю сторінку

У Семенівській громаді на Бердичівщині відбулася вакцинація від COVID-19

У середу, 24 березня, на території Семенівської громади розпочалася вакцинація від COVID-19 працівників охорони здоров'я та соціального захисту.

Про це повідомила Семенівська громада на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», додавши, що ті громадяни, які не підпадають під визначену категорію, але мають бажання бути вакцинованими, можуть зареєструватись до листа очікування вакцинації від COVID-19 на порталі «Дія» або через національний контакт-центр МОЗ.


Напередодні медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги успішно завершили підготовку, оволоділи правилами організації та технікою проведення щеплень від коронавірусної хвороби, аби провести вакцинацію серед жителів громади, котрі на даному етапі підлягають вакцинації і тих, хто виявить бажання у найближчому майбутньому отримати захист від COVID-19.


Як зазначила голова Семенівської громади Наталія Семенюк, спочатку відбулося освячення амбулаторії, а потім стартував процес вакцинації. Щеплення з-поміж інших отримала і сама голова громади, наголошуючи, що власним прикладом продемонстрували: вакцини — безпечні й спрямовані на формування імунітету, а щеплення є добровільними.

Semenivka vaktsina1

Semenivka vaktsina2

Semenivka vaktsina3

Semenivka vaktsina4

Semenivka vaktsina5

Semenivka vaktsina6

Semenivka vaktsina7

Semenivka vaktsina8

Semenivka vaktsina9

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук