У міській лікарні Бердичева нарешті працюють хірургія, терапія і травмпункт — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

У міській лікарні Бердичева нарешті працюють хірургія, терапія і травмпункт

Тижні зо три тому ми писали про те, що на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС керівник КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова повідомила гарну новину стосовно трьох відділень медичного закладу.

Оскільки тоді мова йшла про покращення ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію і місто впевненими кроками наближалося до виходу із «червоної зони», було сказано, що у лікарні згорнули 3 відділення, в яких лікували ковідних хворих. обто їх не мали повністю закривати, просто у них не було потреби через те, що кількість пацієнтів у закладі зменшилася.


А вже сьогодні зранку КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомило про відновлення з 17 травня роботи по наданню ургентної медичної допомоги хворим з хірургічної та терапевтичної допомоги.


Надання планової медичної допомоги буде надаватися поетапно за електронним направленням лікарів та проведеним ІФА.


Крім того, бердичівлян поінформували також і цілодобову роботу травматологічного пункту на базі міської лікарні, який, нагадаємо, тривалий час був зачинений і містяни змушені були звертатися до районної лікарні. Наразі травмпункт тимчасово розміщений на ІІ поверсі операційного корпусу міської лікарні.

 

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.