Велике будівництво в бердичівській лікарні майже закінчилось — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Велике будівництво в бердичівській лікарні майже закінчилось

І зовсім незабаром відремонтоване приймальне відділення міської лікарні розпочне повноцінну роботу. А сьогодні оглядини результатів цього ремонту зробили для депутатів міської ради та представників засобів масової інформації.

 


Хоча колишнє приймальне відділення було відремонтовано зовсім недавно, і в 2014 році воно було урочисто відкрито, але для нових вимог Міністерства охорони здоров’я воно виявилось недостатнім. Тому і була урядом створена програма реконструкції 210 приймальних відділень в усій Україні. Тепер всі вони будуть стандартизованими з повним набором необхідного діагностичного обладнання.

 


Отже, більше року тому, приймальне відділення, а разом з ним і травмпункт, були закриті, і в цих приміщеннях розпочався ремонт (точніше, «Велике Будівництво»). Замовником ремонтних робіт виступив департамент обласної державної адміністрації, який і проводив тендер для вибору підрядника і технагляду за ним (великі гроші з «ВБ» місцевим органам влади не прийнято в нас довіряти).


За процесом ремонту слідкували і лікарі, і представники відповідних служб міськвиконкому, і навіть долучився до цього наш народний депутат Богдан Кицак. Він написав гнівного листа до голови ОДА, і будівельники це таки врахували в остаточному оздобленні приміщень.


Тепер приймальне відділення разом з травмпунктом будуть називатись відділенням екстреної медичної допомоги. Витрати на ремонт приміщень здійснені в основному за рахунок державного бюджету (близько 8 мільйонів гривень) та часткового співфінансування з міського бюджету (близько 950 тисяч гривень). Але з міського бюджету та за рахунок коштів самої лікарні ще доведеться докупати деяке обладнання та дофінансовувати деякі роботи, які не були включені до проекту. Так, наприклад, окремо довелось замовляти спеціальні двері та вікна для рентген-кабінету.


Але крім цих коштів з державного бюджету було витрачено 12,4 мільйони гривень на купівлю новітнього апарату комп’ютерної томографії, 4,8 мільйони – на новий рентген-апарат та 1,8 мільйона – на новий апарат УЗД. Міський голова Сергій Орлюк наголосив присутнім сьогодні на оглядинах депутатам, що в Бердичеві на таку масштабну реконструкцію з міського бюджету було витрачено набагато менше коштів, ніж в інших містах.


Депутати запитували головного лікаря Ларису Бабікову про різноманітні аспекти роботи майбутнього відділення та давали пропозиції, як, наприклад, організувати для відвідувачів гардероб чи влаштувати шафки для одягу, адже нерідко взимку хворі носять за собою одяг з поверху на поверх.


Запитав і я очільницю міської лікарні, чи витрачала б вона кошти на весь цей ремонт, якби лікарні просто дали стільки грошей з бюджету, без вказівок, куди їх спрямовувати? На що всі присутні почули, що приймальне відділення в нас було в нормальному стані, а ось ремонт операційних для лікарні потрібен, мабуть, більше.


Депутати в цілому залишились задоволені від побаченого в лікарні і побажали, щоб після підключення всього обладнання та навчання роботи на ньому лікарів міської лікарні, ті не забували, що чуйність і увага у спілкуванні з пацієнтами так само важливі, як і нове обладнання.

likarnya1

likarnya2

likarnya3

likarnya4

likarnya5

likarnya6

likarnya7

likarnya8

likarnya9

likarnya10

likarnya11

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.