Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Райгородоцькій громаді на Бердичівщині відкрили багатофункціональну амбулаторію

09 лип. 2021 Власкор  

«Ми продовжуємо розбудовувати та покращувати інфраструктуру сільських територій. Сьогодні відкрили ще одну нову сучасну багатофункціональну амбулаторію у Райгородоцькій територіальній громаді». Такою новиною поділився на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Це вже 13 подібний медичний заклад, який побудовано в рамках програми Президента Велике будівництво. Раніше відчути якість нових медичних умов вже змогли жителі Краснополя, Першотравневого, Гладковичів, Семенівки, Дубрівки, Білилівки, Водотиї, Високого, Підлубів, Квітневого, Краснополя та Соколева.

Загальна вартість будівництва амбулаторії склала майже 9 мільйонів гривень. Більшість з цих коштів виділила держава, а місцева влада забезпечила співфінансування в розмірі 10%.

Відкриття нової амбулаторії – це дійсно важливий день для села. Завдяки відкриттю амбулаторії у понад 7 тисяч мешканців із Райгородку, Андріяшівки, Бистрику, Кустину, Озадівки та інших прилеглих сіл, з’явилася можливість отримання якісних медичних послуг у більш широкому діапазоні та комфортних умовах безпосередньо у себе в громаді. Радіус обслуговування амбулаторії становить майже 18 кілометрів.

Впевнений, що не менш за жителів радіють новій амбулаторії і лікарі. Адже вони, нарешті, отримали достойні умови праці. У новій амбулаторії є діагностичний кабінет, маніпуляційна, стерилізаційна, кабінет щеплень, кабінет лікаря і кабінет здоров’я. Світлі кабінети, повністю облаштовані для роботи медиків, сучасне обладнання, меблі для відвідувачів та створений простір для людей з обмеженими фізичними можливостями – саме так наразі виглядає заклад первинної медицини, в якому працюватимуть 15 медичних працівників. Найважливіше, щоб молоді спеціалісти погоджувалися працювати в селах і могли надавати населенню якісні послуги.

Для того, щоб лікарям було зручніше діставатися до найвіддаленіших куточків громади, для амбулаторії придбано новий службовий автомобіль Renault Duster, вартістю 480 тисяч гривень.

Тож у Райгородоцькій громаді відтепер є всі умови для надання кваліфікованої медичної допомоги. Наприкінці, бажаю лікарям здорових пацієнтів, що відвідуватимуть амбулаторію лише для профілактики!», - йдеться у повідомленні.

ambylatoria1

ambylatoria2

ambylatoria3

ambylatoria4

ambylatoria5

ambylatoria6

ambylatoria7

ambylatoria8

ambylatoria9

ambylatoria10

ambylatoria11

ambylatoria12

ambylatoria13

ambylatoria14

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.