Роздрукувати цю сторінку

Нову амбулаторію урочисто відкрили у Гришковецькій громаді на Бердичівщині

09 лип. 2021 Власкор

І знову з приємністю голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поділився радісною новиною у «Фейсбуці» про відкриття ще однієї амбулаторії у громаді Бердичівського району.

«Другий день поспіль відкриваємо на Житомирщині нові сучасні сільські амбулаторії, побудовані в рамках програми Президента Велике будівництво. Цього разу двері для жителів громади відчинила амбулаторія у Гришковецькій громаді.
Це вже 14-а амбулаторія, яка відкрита за останні півтора роки у Житомирській області.


Радісно спостерігати за отриманим результатом, адже такі амбулаторії є свідченням того що українське село має майбутнє. Такий медзаклад є необхідним елементом сучасної інфраструктури у сільській місцевості. Первинна медична допомога, за умови наявності відповідного обладнання, а саме таким оснащені нові амбулаторії, дозволяє проводити регулярну профілактику різноманітних захворювань на ранніх стадіях. Це надзвичайно важливо, аби зберегти життя людей і покращити його якість.


В новій сучасній амбулаторії, яка буде обслуговувати майже 10 тисяч мешканців з різних куточків громади, працюватиме два сімейних лікарі та лікар-педіатр. До складу амбулаторії входять маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурна, кімната для персоналу, зал очікувань, кабінети щеплень і здорової дитини. Отже, відтепер жителям громади не потрібно їхати у районний чи обласний центр, щоб отримати медичну консультацію чи допомогу. Більшість послуг вони зможуть отримувати у себе в громаді.


Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям Держави, місцевої й обласної влади, медичного закладу, та підрядників. Загальна вартість будівництва амбулаторії складає майже 9 мільйонів гривень. Співфінансування з боку громади становило понад 10%.


Також у нагоді медичним працівникам амбулаторії стане новий повнопривідний автомобіль «Renault Duster». Завдяки цьому пацієнти з найвіддаленіших сіл зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби.
Зрештою, медицина стає більш доступною для людей незалежно від того, мешкають вони у місті чи в селі.

Бажаю усім міцного здоров'я, щоб нову амбулаторію люди відвідували лише у цілях профілактики, а не по хворобі!», - зазначив у дописі до фото Віталій Бунечко.

 

Gryshkivtsi amb1

Gryshkivtsi amb2

Gryshkivtsi amb3

Gryshkivtsi amb4

Gryshkivtsi amb5

Gryshkivtsi amb6

Gryshkivtsi amb7

Gryshkivtsi amb8

Gryshkivtsi amb9

Gryshkivtsi amb10

Gryshkivtsi amb11

Gryshkivtsi amb12

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.