Середа, 25 Трв

У Бердичеві ростуть черги до пунктів вакцинації

Ще на минулому тижні в центрі вакцинації, який знаходиться в приміщенні спортивної школи на головній площі міста, було тихо і порожньо, а сьогодні тут не закінчується чималенька черга. 

І хоча часи роботи цього центру подовжили, але прийняти всіх бажаючих вакцинуватись лікарям і медсестрам буде досить непросто. 


Люди в черзі неохоче спілкуються з журналістами і розповідати, чому не приходили раніше, а зараз надумались, не дуже й хочуть. Як фактор, який додав рішучості прийняти рішення про вакцинацію, вказують на заборону невакцинованим їздити в громадському транспорті в міжобласному сполученні, яка почала діяти вже сьогодні.

Крім центру вакцинації, в Бердичеві працюють і пункти, розташовані в амбулаторіях сімейної медицини на Загребеллі, на Корніловці та в центрі ПМСД в районі міської лікарні.

І це ще в нас не діють заборони червоної зони, до якої вже увійшли шість областей України. Там перелік «нововведень» для невакцинованих ще більший...

Ось так безлюдно було в центрі вакцинації на минулому тижні:

cherga1

cherga2

cherga3

cherga4

І ось, що сьогодні:

cherga5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.