Четвер, 19 Трв

Добовий рекорд з вакцинації в Бердичеві та щеплення дітей проти COVID-19

28 жовт. 2021 Світлана Семчук

Ми вже повідомляли про те, що протягом минулого і цього тижня спостерігається підвищена активність серед бердичівлян в центрі вакцинації та на пунктах щеплень. Кількість бажаючих вакцинуватися значно зросла і підтвердженням цьому є щоденні черги людей на вулицях біля амбулаторій сімейної медицини, поліклініки та ДЮСШ ім. В.О. Лонського.

Великий плюс у цьому відіграло також подовження часу роботи Центру вакцинації у спортивній школі до 21-ї години, тому ті, у кого не виходить прийти на щеплення зранку чи вдень, можуть це зробити в після робочий час. Керівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради Наталія Хорошун на засіданні комісії з ТЕБ і НС у четвер зранку повідомила, що усі вакцини є в наявності в достатній кількості. Це вакцини AstraZeneca, CoronoVac, Comirnaty/Pfizer.

Наталія Хорошун також додала, що кожного дня містяни показують гарні результати у плані вакцинації. І якщо до цього протягом доби кількість тих, хто отримав щеплення проти COVID-19, становила по 400-500-600 осіб, то у середу, 27 жовтня, бердичівляни встановили добовий рекорд з вакцинації – 707 осіб отримали щеплення. Найбільше їх проводить Центр вакцинації.

Окрім того, керівник ЦПМСД зазначила і те, що Міністерство охорони здоров’я дозволило вакцинувати дітей віком від 12 років. Якщо раніше їх робили у разі серйозних захворювань чи для виїзду за кордон дитини, то нині за бажанням, звісно ж, батьків діти з цього віку можуть отримати щеплення проти COVID-19. Але для цього будуть використовувати лише одну вакцину – Pfizer.

rekord 1

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.