Лабораторія бердичівської поліклініки тепер працює і в суботу — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

Лабораторія бердичівської поліклініки тепер працює і в суботу

У міській поліклініці Бердичева продовжуються нововведення.

Не так давно ми повідомляли про створення Кол-центру, на номери телефонів якого можна телефонувати для запису на прийом до вузьких спеціалістів, обстеження та отримання інформації про графіки роботи лікарів.


Тепер зміни торкнулися і Клініко-діагностичної лабораторії поліклініки, про що Бердичівська міська лікарня повідомила на своєму сайті:


«Колектив лабораторії першим виявив бажання піти назустріч нашим пацієнтам та розпочати працювати в суботу. Позаяк чудово розуміє, що з понеділка по п’ятницю переважна більшість наших пацієнтів працюють. Тому не завжди мають змогу відлучитись від робочого місця для проходження того чи іншого медичного обстеження».


Згідно з інформацією на сайті, саме 04 грудня 2021 року став першою суботою, коли Клініко-діагностична лабораторія поліклініки Бердичівської міської лікарні розпочала свою роботу. Спочатку у планах - проводити забір біологічних матеріалів (крові, сечі, калу). Графік прийому у суботу - з 8:00 до 10:00 год. 

Також зазначено, що, у разі замалої кількості годин роботи у вихідний день, в подальшому буде розглянута можливість збільшення часу для прийому пацієнтів. Так само вивчається питання щодо надання також у суботу ще деяких видів послуг: рентгену, ультразвукового дослідження, ендоскопії, комп’ютерної томографії... Працівники поліклініки наразі обдумують пропозицію працювати у суботу і коли будуть готові, зміни в графіках роботи лікарів та кабінетів оприлюднять.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.