Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Карантин на території Бердичівської МТГ продовжено

На засіданні виконавчого комітету було розглянуто та затверджено проєкт рішення про продовження карантину.

Доповідав з цього питання керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Рябушко.


Карантин на території Бердичівської МТГ продовжено до 31 березня 2022 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України №1236. Це стосується не лише нашої громади, а й всіх міст, містечок та сіл України, адже це загальнодержавний карантин.


Разом з тим продовжується здійснення протиепідемічних заходів, які запроваджені на період карантину, і бердичівляни повинні дотримуватись карантинних обмежень. Незважаючи на те, що з 23 грудня місто повертається нарешті до «жовтої зони», відвідування кінотеатрів, театрів, концертів, ТРЦ та закладів громадського харчування дозволено при наявності сертифікату про вакцинацію, негативного результату ПРЛ-тесту чи сертифікату про одужання від COVID-19. Те ж саме стосується міжобласних перевезень автобусами та поїздами.


Насамкінець у проєкті рішення виконавчого комітету вказано також, що Бердичівське управління Держпродспоживслужби у Житомирській області разом з Бердичівським РВП ГУНП в Житомирській області продовжують здійснювати державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов Головного державного санітарного лікаря України.

karantin31032022 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.