Роздрукувати цю сторінку

«Отіпакс» при отиті: обираємо дієві ліки від болю та запалення

24 груд. 2021

Багато людей вважають отит виключно дитячою хворобою, однак біль у вусі з однаковою частотою може з’являтися і у дорослих. Крім характерних неприємних симптомів та постійного щеміння вуха, отит може провокувати й інші види болю, зокрема мігрень, тиснути на очі, носову перегородку, викликати супутні захворювання лор-профілю. Якщо не лікувати отит правильно він може призвести до серйозних ускладнень на навіть вплинути на слух, аж до його повної втрати. Тобто, якщо досі ви вважали, що отит – це несерйозно і достатньо компресу з грітої солі в полотняному мішечку, як веліла бабуся – забудьте про це! Інакше ризикуєте запустити хворобу й продовжити свій лікарняний на тривалий термін.

Що робити при появі болю у вусі?

otipakc1При появі дискомфорту у вусі та болісних відчуттів краще всього одразу звернутися до лікаря. Він призначить лікування та відповідні препарати, які не лише усунуть біль, а й знімуть запалення. Тим паче, що сучасні фармацевтичні компанії пропонують широкий вибір таких дієвих комплексних препаратів, найбільшою популярністю серед яких користується Отіпакс при отиті. Ці краплі знають, певно, усі мами та ті люди, які хоча б раз лікували вушний біль.

Радять його й чи не в кожній аптеці, бо знають – буває, нестерпний біль приходить вночі, чекати до прийому лікаря доводиться по кілька годин, тож люди все одно займатимуться самолікуванням, щоб полегшити свій стан. А так як «Отіпакс» вважається досить м’яким препаратом, підходить для діток з 1 місяця, вагітних жінок та годуючих мам. Звідси можна зробити висновки про безпечність крапель і їх універсальність. В їх основі два діючих компоненти – феназон і лідокаїн. Перший – анестетик місцевої дії, другий – протизапальний засіб.

Переваги крапель Отіпакс:

  • швидке зняття болю у вусі (після 5 хвилин після закапування);
  • швидке зняття запалення (починаючи з 15 хвилини після потрапляння крапель у вухо);
  • клінічно доведена ефективність препарату;
  • 60 років досвіду та визнане лідерство галузі серед засобів від вушного болю у 25 країнах світу;
  • препарат №1 за кількістю призначень лорів та педіатрів пацієнтам різного віку.

Де купити «Отипакс»

otipakc2Часто на практиці, зокрема із дітьми, трапляються такі неприємні моменти, коли малюк терпить до останнього, адже боїться йти до лікаря і батьки запізно дізнаються про отит. Тоді, коли запальний процес вже досить тривалий, біль несамовитий, а до усього ще й додається температурна реакція зі сторони організму. У мам і тат тоді виникає логічне запитання, чи допоможуть краплі, які виробник позиціонує, як досить лояльні, впоратись із такою запущеною ситуацією.

Відповідь – може. Хіба що лікар призначить додаткові засоби до Отіпаксу і, можливо, його більше дозування (усе індивідуально, в залежності від стану хворого, віку, показань та протипоказань до застосування). А так краплі цілком самодостатні, тож вони допоможуть і при симптоматичному лікуванні больових ознак при перших проявах запалення вуха та будуть дієвими при середньому отиті в гострий період, фліктенульозному отиті вірусного характеру (післягрипозному), баротравматичному пошкодженні вуха тощо.

Придбати Отипакс можна в будь-якій аптеці, у тому числі, онлайн. На сайті otipax.ua ви знайдете детальний перелік аптек із вказанням міста та фактичної адреси кожної із тих, у якій є даний препарат, а також зможете порівняти ціни на нього у кожній із зазначених в переліку. Це дуже зручно, економить час та одразу орієнтує з приводу того, куди варто йти на закупи ліків або ж де їх краще замовити з доставкою додому.

otipakc3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.