Четвер, 26 Трв

Штам "Омікрон" виявлено у бердичівлянки

30 груд. 2021 Власкор

У повідомлені йдеться про те, що у четвер, 30 грудня, вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» було підтверджено два випадки інфікування в містах Житомир та Бердичів штамом SARS-CoV-2 «Омікрон».

Працівниками лабораторії було виявлено мутації, які є характерними для даного штаму. Аби підтвердити отримані результати, біоматеріали будуть відправлені до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я для проведення повногеномного секвенування.


Штам «Омікрон» виявили у жінок 41 та 62 років, які нещодавно повернулися з Італії. Обидві хворі не вакцинувалися проти COVID-19.
Повернувшись в Україну та маючи погане самопочуття, пацієнти звернулися до медичного закладу. 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.