Вівторок, 28 Червня

 • Dimpokrivli

                                                                                        Ми у  Facebook

Беруші як спосіб подбати про свій відпочинок та здоров’я

20 січ. 2022

Якість нашого життя дуже сильно залежить від нашого відпочинку, особливо від повноцінного сну. Не секрет, що коли ми зранку прокидаємось в гарному гуморі, то це є запорукою того, все намічене на прийдешній день має скластися найкращим чином. Але чому ми не завжди прокидаємось сповненими сил і енергії?

Беруші - панацея від стороннього шуму для спокійного сну

berushi 1Вночі всі звуки набирають більш виражених форм, коли позаду вирішення робочих питань, з’ясування стосунків, тощо. Думки думками, але якщо долучаються інші звуки, то це додає ще більшого роздратування і відганяє довгоочікуваний сон. Тут не допомагає ні рахування овечок, ні тепле молоко та і заспокійливі часто-густо перестають діяти. І тут на допомогу можуть прийти маленькі помічники – беруші для сну у Львові чи у будь-якому іншому населеному пункті, будь-то велике місто або невеличке село.

Так склалося, що ті хто люблять подорожувати, дуже часто потрапляють в ситуації, коли потрібно швидко і повноцінно відпочити, адже завтра, як то мовиться, «нас чекають великі справи». Зазвичай про це не знають, і навіть не здогадуються ні ваші сусіди (наприклад, люблять гучно дивитися кіно, ні ваші друзі (якщо вони страждають на храп). Що робити? Дуже просто. До всіх речей, що ви пакуєте в подорож берете беруші.

Беруші: власний досвід використання

Мені особисто з ними потоваришувати довелось, коли життя змусило зняти хостел, подорожуючи західною Україною. Ці маленькі помічники для мене особисто отримали назву «Беруші для сну у Львові». Завдяки їм мені вдалося провести чудову відпустку в чудовому місті. Гарні краєвиди вдень і солодкий сон вночі. Байдуже, що молодику з зачіскою хіппі хочеться розучити нову пісню, а сусід відвідав не один Паб і оптимістично похрапує на сусідньому ліжку. Не хвилює і дзенькіт трамваїв та шум автівок, що несуться вулицями Лева.

До того ж беруші – це не лише про сон. Є ще чимало різних ситуацій у яких варто скористатись ними, щоб уникнути проблем зі здоров’ям та подбати про свій слух.berushi2

Обираємо якісні беруші згідно з потребами

Звичайно, вибір беруш дуже великий. Все залежить від ваших потреб і товщини вашого гаманця. Поки не з’являється проблема, то ти і не знаєш багато речей. Але, розібратися з цим допомагає мережа інтернет. Моїм путівником став цей сайт слухових апаратів.

Виявилося, що беруші бувають:

 1. Індивідуальні.
 2. Багаторазові.
 3. Одноразові.

berushi3За призначенням:

 • для дітей;
 • для музикантів;
 • для мотоциклістів;
 • для польотів;
 • для сну;
 • для стрільби;
 • для роботи;
 • універсальні тощо.

У кожного свої характеристики і особливості. Краще про це може розповісти спеціаліст, але для себе я з’ясувала, що відвідуючи басейн, подорожуючи літаком і не тільки, займаючись улюбленими справами - повноцінно відпочивати можна, якщо в сумочці є беруші. Фірми можуть бути різні, це вже за вашим смаком чи вподобаннями (Alpine, Crescendo, Hearos, Mack’s, Moldex, тощо). Але, основне, маючи їх, ви збережете собі купу нервів і забезпечите чудовий настрій та міцний сон.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.