Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Статистка за тиждень у Бердичеві: 1789 осіб хворих на COVID-19, а на ГРВІ – ще більше

Останні тижні у Бердичеві спостерігається ріст захворюваності як на коронавірусну інфекцію, так і на ГРВІ, кількість хворих на яку не поступається.

Хворіють і дорослі, і дитяче населення. Нагадаємо, що бердичівських школярів відправили на дистанційне навчання через велику кількість захворілих і низьку відвідуваність навчальних закладів, а також для того, аби ця кількість не збільшувалася.


Цей тиждень у Бердичеві взагалі увінчався суцільними антирекордами із захворюваності на коронавірусну інфекцію. Адже цифри у 261, 266 осіб за добу сьогодні змінилися новою, набагато більшою – 368 осіб. Про це журналісту повідомила керівник КНП «ЦПМСД Бердичівської міської ради» Наталія Хорошун.


Загалом, за її словами, станом на ранок 04 лютого, зафіксовано 1789 хворих на COVID-19. Вчора ця цифра становила 1509 осіб, виходячи із статистики хворих за тиждень з 27 січня по 03 лютого, з яких дітей було 198 осіб, медичних працівників – 49 осіб.


Щодо ГРВІ, то цифра з 27 січня по 03 лютого становить 2173 випадки захворювання, з яких 298 – діти. Крім того, як зазначила Наталія Хорошун, у 2 дітей виявлено ГРИП.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.