Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Термін самоізоляції скорочено - бердичівляни можуть сидіти вдома менше

Міністерством охорони здоров’я внесено зміни до наказу, відповідно до якого надається медична допомога тим, хто хворіє на COVID-19.   

Ці зміни скорочують за тривалістю амбулаторно-поліклінічне та стаціонарне лікування хворих на коронавірусну інфекцію пацієнтів. Раніше перебування пацієнта на лікуванні становило 10 днів від тієї дати, коли з’явилися симптоми, або ж від дати, коли було взято матеріал для проведення тестування. Повторний тест на COVID-19 також могли проводити не раніше 10-ти днів з часу, коли з’явилися симптоми, чи першого позитивного тесту. 


Тепер же повторний тест на те, чи наявний в організмі вірус, можна буде проводити через 5 днів від дати, коли з’явилися симптоми або коли отримали позитивний результат саме ПРЛ-тесту.
Якщо отриманий людиною результат ПЛР-тесту є негативним і в самої людини відсутні симптоми захворювання, це означає завершення самоізоляції.


Окрім того, як пояснює МОЗ, самоізоляція може бути завершена, якщо відсутні симптоми захворювання через 5 днів від дати, коли вони з’явилися, або від дати, коли отримали позитивний результат тестування.


Також змінені вимоги до повторного проведення тестування. Раніше позитивний результат експрес-тесту був підтвердженням COVID-19 в особи з наявними симптомами цього захворювання, а безсимптомним хворим робили ПРЛ-тестування, щоб дізнатися, коронавірусна хвороба це чи ні. Відтепер підтвердженим вважають COVID-19, якщо його підтвердив експрес-тест на антиген, навіть при відсутності симптомів. Основною умовою для його проведення вважається контакт із особою, у якої підтверджений випадок COVID-19. 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.