Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Розчин, який нас захищає

14 лют. 2022

Виявляється, це дуже просто. Для того, щоб суттєво підвищити свій захист від можливого зараження хворобою, не треба робити нічого складного. Лишень декілька простих речей можуть захистити вас та вашу родину. Носіть маску та уникайте скупчення людей. А головне − обробляйте руки антисептиком ретельно та часто. 

Простий розчин на основі етилового спирту може справді вас захистити. Так, підхопити вірус можна через дотик до поверхні. Ви справді можете заразитись від людини, яку ви ніколи не бачили у свому житті. Просто торкнувшись до ручки дверей, яку перед вами відкривав хворий. Й від першого контакту може пройти декілька годин. А в деяких випадках − навіть декілька днів. 

Але якщо у вас в кишені буде пляшка з розчином, на основі етилового спирту, то ви легко впораєтесь з цією загрозою. Просто треба протерти руки й всі віруси дезактивуються й більше не будуть нести загрози вашому здоров'ю. Зараз ми розповімо вам, як можна зробити такий антисептик. 

Купуємо компоненти

Перше й головне, що вам знадобиться, це спирт етиловий ректифікований. Можна брати Медичний чи Екстра, як ви собі забажаєте. На 10 літрів готового антисептичного розчину необхідно взяти 8,333 літра спирту. Ми тут вказуємо об'ємні частки, щоб вам легше було відмірювати компоненти. Адже далеко не в кожному домі є електронна вага. А от мірну склянку можна знайти на кожній кухні. 

Беріть спирт в промисловій тарі. В пластикових 12 літрових ємностях. Або в менших пляшках. Але тільки не в аптечних 100-грамівках. Звісно, якщо ви бажаєте не переплачувати зайвого. 

Після спирту купіть розчин перекису водню. Не завадить. Ця речовина доповнює спирт у справі знищення хвороботворних мікроорганізмів. Якщо в розчині будуть міститись одночасно і перекис, і етанол, то його ефективність можна вважати максимальною. На тих самих десять літрів готового антисептику вам треба буде лишень 0,417 л перекису. Його можна замовити в інтернеті, на сайтах, що продають хімічні речовини. 

Потім купуйте гліцерин. Достатньо взяти будь-який, чи харчовий, чи промисловий. Головне, щоб концентрація була не менше 90%. Як правило, в продажі зустрічається гліцерин за концентрацією 98%. Його на десять літрів антисептику необхідно взяти зовсім трішки − лишень 0,145 л. Усього одна маленька пляшечка. Але це допоможе вам захистити шкіру рук від посушливої дії етилового спирту. Знаєте, коли він випаровується, тоді забирає з поверхні вологу. Шкіра може пересихати й вкриватись дрібними тріщинами. Цього не станеться, якщо разом з етиловим спиртом в антисептику буде міститись ще й гліцерин. 

Й на останок, вам знадобиться дистильована вода. Щоб зменшити концентрацію етанолу в готовому розчині до необхідних показників. На десять літрів антисептику треба брати 1,105 л дистильованої води. Залишилось лишень перемішати усі ці компоненти й ви отримаєте надійний захист. 

Використовуючи антисептик на основі спирту, ви суттєво підвищуєте свої шанси зберегти здоров'я. Й не тільки під час теперішньої пандемії. Адже спирт знищує не тільки віруси, але й всі інші мікроорганізми, що можуть викликати у нас хвороби.


Джерело - https://vodka-ua.luxe/

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.