Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Дитяче відділення бердичівської лікарні перепрофілювали під "ковідне"

Така інформація з’явилася сьогодні на сторінці Бердичівської міської лікарні у соціальній мережі «Фейсбук».

Причиною даного рішення, як повідомляє медичний заклад, є те, що нині спостерігається підвищення рівня госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу. Саме тому виникла нагальна потреба розширити кількість необхідних ліжкомісць.


І вже від сьогодні, 17 лютого, на базі дитячого відділення Бердичівської міської лікарні починають лікувати пацієнтів з COVID-19.

Разом з тим, якщо необхідно стаціонарно лікувати дітей, яку мають соматичну патологію, їх госпіталізуватимуть у дитяче відділення Бердичівської районної лікарні.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.