Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Філія відділення гемодіалізу м. Бердичів працює в штатному режимі

Філія відділення гемодіалізу м. Бердичів (029) обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради працює в штатному режимі.

Повноцінне життя хворих із хронічною нирковою недостатністю залежить від доступу до складної медичної апаратури. В обласній клінічній лікарні гемодіаліз як метод замісної ниркової терапії використовується з 1992-го року. Апарати штучної нирки знаходяться безпосередньо у медичному закладі та у п’яти філіях відділення. Бердичівську відкрито в 2011-му році на базі Бердичівської міської лікарні за адресою вул. Здоров’я, 1.

На даний час із 7:00 до 17:00 хворим із V ступенем хронічної ниркової недостатності надають допомогу 10 фахівців: два лікаря, медичні сестри, санітарки та інженер. Станом на 3-є березня витратними матеріалами для гемодіалізу забезпечують 24 пацієнта з хронічною нирковою недостатністю з Бердичева та районів, повідомив телефоном завідувач відділення гемодіалізу Житомирської обласної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Микола Іванович Прилипко, жодному в лікуванні не відмовлено.

Хворі з хронічною нирковою недостатністю отримують лікування методами замісної ниркової терапії безкоштовно, за рахунок державного фінансування.

В Житомирській області за клінічними показами в лікуванні методами замісної ниркової терапії не було відмовлено жодному пацієнту.

Наш Телеграм канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Gemodializ 01

Gemodializ 01

Gemodializ 01

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.