П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичівській районній поліклініці одне з кращих сховищ міста

Так, ніколи не думалось, що колись доведеться проводити своєрідний рейтинг установ нашого міста по їх сховищам, але такий час, на жаль, настав.

 


І районній поліклініці «пощастило», що свого часу кілька років тому, її керівництво передало своє підвальне оренду єврейській благодійній організації для облаштування місця прийому паломників.

 


Тоді в підвалі були гнилі комунікації, сморід і вода ледь не по коліна. Орендарі зробили ремонт, облаштували туалети та умивальники та підключили вай-фай.


Тепер, до цього затишного приміщення спускаються як лікарі, так і пацієнти районної лікарні, центру ПМСД та стоматологічної поліклініки під час оголошення повітряних тривог. І якщо стоматологічних процедур тут не проводять, то прийом окремих лікарів продовжуються і в підвалі.


Звичайно, зараз пацієнтів в рази менше, ніж це було раніше, але все одно вони є, і їм надається вся необхідна допомога.


Районна лікарня теж працює в повному обсязі, хоча пацієнтів там теж поменшало. Зроблено запас медикаментів, лікарі та медсестри готові в разі необхідності надати допомогу всім, хто її потребуватиме найближчим часом.

 

poliklinika2

poliklinika3

poliklinika4

poliklinika5

poliklinika6

poliklinika1

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.