Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Внаслідок ракетного удару бердичівлянин втратив ноги. Потрібна допомога

25 бер. 2022 З Офіційного сайту Бердичева

Україна неодмінно переможе у цій війні. Тому що за нею Правда, а значить – Бог. Тому що її захищає найкраща армія у світі. Тому що одним з унікальних озброєнь, що ним володіють українці, є взаємодопомога.

Зараз ми – бердичівляни й усі небайдужі – гуртом маємо допомогти стати на ноги… Буквально, у прямому сенсі… Нашому земляку, молодому, красивому, сильному й мужньому Євгенію Островському.


Перебуваючи у столиці, у зоні бойових дій, Євгеній потрапив під ракетний удар. На щастя, залишився живий. Але втратив обидві ноги. Нині на підтримку та лікування потрібні кошти. І бердичівська громада має зробити все можливе, аби допомогти молодому чоловіку.


Лише так, не опускаючи рук і не оминаючи увагою кожного, ми переможемо. Лише за підтримки й захисту Господа, нашого славного війська та одне одного.


Нижче – реквізити, за якими можна перерахувати кошти на лікування Євгенія:


ПриватБанк:
5168 7573 7184 9391 - Островська Анастасія Володимирівна (дружина)

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.