П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівських медиків навчали спеціалісти міжнародної медичної організації

29 бер. 2022 Бердичівська міська лікарня

У понеділок, 28 березня, в КНП «Бердичівська міська лікарня» було проведено навчання медичного персоналу в разі поступлення великої кількості пацієнтів внаслідок різних надзвичайних ситуацій.

Мета навчання – раціональне використання людських та матеріальних ресурсів закладів охорони здоров’я. Навчання проводили спеціалісти незалежної міжнародної медичної організації «Лікарі без кордонів» MSF.


Було опрацьовано критерії медичного сортування пацієнтів різних вікових груп, в залежності від стану та кількості потерпілих, внаслідок надзвичайної ситуації.


Оглянуто та впроваджено відповідні зони відділення екстреної медичної допомоги залежно від категорії сортування.

navchannya1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.