Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівська міська лікарня має нового керівника

Правильніше сказати – виконуючого обов’язки керівника комунального некомерційного підприємства. І познайомилися з ним депутати на пленарному засіданні сесії міської ради. Щоправда заговорили про цього чоловіка під час розгляду і голосування за проект рішення про призначення нового заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Ним став начальник управління ЖКГ Руслан Квятківський.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Сам новий заступник до трибуни не виходив, адже людина в міській раді він не нова і всі депутати його добре знають. Тому відрекомендовуватись чоловік не став, та й мова різко перейшла в інше русло. Депутатка Анна Левандовська задала питання стосовно того, чи буде назначено ще одного заступника, адже звільнилися двоє, і економічний розвиток, як важлива сфера, потребує призначення заступника. Також запитала про те, чи був проведений аудит роботи попередніх заступників, і додала, що потрібно доводити до відома депутатів про інші призначення, зокрема керівника міської лікарні. Мовляв, він вже новий, а про це мало хто знає і з ним не знайомі депутати.


Міський голова Сергій Орлюк відповів, що аудит проводиться, але в нинішній ситуації це так швидко не буде, а от новий директор КНП «Бердичівська міська лікарня» присутній у залі, тому може вийти до трибуни і представитись. А присутні могли задавати питання, якщо такі є.


Призначений з 26 квітня виконуючий обов’язки директора Сова Анатолій Миколайович коротко розповів про себе депутатам. Зокрема, вказав, що закінчив Тернопільський медичний інститут, проходив інтернатуру в Житомирській міській лікарні №1. Потім там же був завідуючим поліклініки, далі очолював Центр екстреної медичної допомоги Житомирської обласної ради, повернувся працювати в хірургію, а нині вже призначений на посаду в.о. керівника міської лікарні Бердичева. Має вищу категорію по хірургії і вищу категорію по охороні здоров’я.


Анатолія Сову одразу запитали про те, яка зараз ситуація у нашій міській лікарні і чи не потрібно на щось виділяти кошти. Чоловік відповів, що категорично поганого сказати нічого не може. На його думку, як людини, яка бачила різні лікарні, ситуація досить пристойна і лікарня знаходиться на достойному рівні. На даному етапі коштів з міського бюджету поки що не потрібно, заборгованості по зарплатні немає, всі процентні надбавки по коронавірусній інфекції виплачені.


На рахунок поставлених перед собою першочергових завдань по обслуговуванню населенню Анатолій Сова вказав, що графіки роботи лікарів вже корегують. Є питання певні щодо розрахункового відділення, зокрема прибутковості відділення протезування. Різких рухів призначений в.о. керівника міської лікарні не збирається робити, бо конкретних коротких термінів немає. Запевнив, що все буде робитися поступово, нині вже розпочали підготовку до зими, займаються котельнею, харчоблоком та іншими господарськими питання.


Депутати насамкінець зазначили, що хотілося б по можливості побачити фінансову складову того ж таки госпрозрахункового відділу, якщо мова йде про збитковість. Бо, можливо, по зарплатні вони збиткові, але чеки, кажучи з власного досвіду, не завжди видають. Анатолій Сова обіцяв вивчити це питання та ряд інших, адже поки не так багато часу працює і поступово розбирається у справах закладу, яким його назначили керувати.

Sova1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.