П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В Бердичівській міській лікарні зараз лише один пацієнт з ковідом

Про це на засіданні постійної комісії з питань бюджету повідомив депутатам головний лікар закладу Анатолій Сова.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


А керівник міського центру первинної медико санітарної допомоги Наталія Хорошун трохи розлогіше відповіла на запитання депутата Толочка: «А що в нас з ковідом?»


Вона сказала, що ковіда в Бердичеві дуже мало, хоча не можна сказати, що зовсім немає. Останнім часом багато ПЛР-тестів, які беруть у пацієнтів, що підозрюються на таке захворювання, показують негативні результати.


Лікарі можуть дати такому два пояснення. По-перше, і в минулі роки з настанням літнього сезону захворюваність на ковід значно зменшувалась, а по-друге, і це напевно, важливіше, що з початком війни всі українці отримали такий стрес, який викликав приплив адреналіну, що фактично, в рази збільшив захисний бар’єр для більшості інфекцій.


Але, й про вакцинацію забувати не потрібно. Зараз в місті є в достатній кількості всі вакцини (крім Модерни), тому бердичівлян, та й вимушених гостей міста запрошують отримати бустерну дозу, або ж отримати перші дози тим, хто до цього часу не вакцинувався.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.